GNEE a adus îmbunătățiri și inovații substanțiale la transformatorul de putere S(F)SZ11 în ceea ce privește componentele, beneficiile de mediu și rentabilitatea. Transformatorul folosește multe accesorii de marcă cunoscută, precum bucșe ABB, termometre cu telecomandă Qualitrol etc.
Principalele produse ale companiei: 35KV,transformatoare de 10KV(poate fi personalizat în funcție de nevoile clientului) și alteletransformatoare immerse în uleiși izolate cu rășinătransformatoare de tip uscat; Transformator cutie european, transformator cutie american, transformator special, transformator cutie fotovoltaic, echipamente complete de înaltă și joasă tensiune (dulap de înaltă tensiune, dulap de joasă tensiune, dulap de distribuție integrat etc.).
Specificații
1) CTQC, ISO9001, ISO14001, CE
2) Solicitați IEC, GB, ANSI
3) Până la 230 kV, 180 MVA
4) Pierderi reduse
| Putere nominală (kVA) | HV (kV) | Gama HV Tap | LV (kV) | Grup de vectori | impedanta (%) | Pierdere în gol (kW) | Pierdere la sarcină (kW) | Curent fără sarcină (%) | Greutate ulei (kg) | Greutate totala (kg) | Dimensiune totală (mm) |
| 800 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 6.3 | Yd11 sau YNd11 | 6.5 | 1.06 | 9.98 | 1.05 | 1650 | 4790 | 2870*1810*2570 |
| 1000 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 6.3 | Yd11 sau YNd11 | 6.5 | 1.26 | 12.16 | 1 | 1760 | 5210 | 3150*1890*2650 |
| 1250 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 6.3 | Yd11 sau YNd11 | 6.5 | 1.49 | 14.63 | 0.9 | 2010 | 6080 | 3510*2040*2690 |
| 1600 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 6.3 | Yd11 sau YNd11 | 6.5 | 1.8 | 17.58 | 0.85 | 1920 | 6610 | 3560*2070*2740 |
| 2000 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 6.3 | Yd11 sau YNd11 | 6.5 | 2.3 | 19.24 | 0.8 | 2160 | 7440 | 3680*2050*2850 |
| 2500 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 6.3 | Yd11 sau YNd11 | 6.5 | 2.72 | 20.64 | 0.8 | 2580 | 8240 | 3780*2220*2890 |
| 3150 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 6.3 | Yd11 sau YNd11 | 7 | 3.23 | 24.71 | 0.72 | 2680 | 8540 | 3850*2310*2950 |
| 4000 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 6.6 | Yd11 sau YNd11 | 7 | 3.87 | 29.16 | 0.72 | 2960 | 11180 | 4120*2380*3150 |
| 5000 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 10 | Yd11 sau YNd11 | 7 | 4.64 | 34.2 | 0.68 | 3050 | 12480 | 4210*2510*3220 |
| 6300 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 10.5 | Yd11 sau YNd11 | 7.5 | 5.63 | 36.77 | 0.68 | 4050 | 15900 | 4320*3000*3290 |
| 8000 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 11 | Yd11 sau YNd11 | 7.5 | 7.87 | 40.61 | 0.6 | 4200 | 17130 | 4500*3100*3680 |
| 10000 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 11 | Yd11 sau YNd11 | 7.5 | 9.28 | 48.05 | 0.6 | 7480 | 25230 | 4560*3500*3750 |
| 12500 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 11 | Yd11 sau YNd11 | 8 | 10.94 | 56.86 | 0.56 | 8010 | 27000 | 4590*3580*3830 |
| 16000 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 11 | Yd11 sau YNd11 | 8 | 13.17 | 70.32 | 0.54 | 8560 | 32500 | 4650*3700*4000 |
| 20000 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 11 | Yd11 sau YNd11 | 8 | 15.57 | 82.78 | 0.54 | 10030 | 37770 | 5200*4200*4280 |
| 25000 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 11 | Yd11 sau YNd11 | 8 | 18.96 | 101.65 | 0.5 | 12300 | 42600 | 5320*4350*4340 |
| 31500 | 35/38.5 | ±3*2.5% | 11 | Yd11 sau YNd11 | 8 | 22 | 119.7 | 0.45 | 13500 | 51100 | 5450*4420*4450 |
Transformator de putere SZ11

Transformator de putere
Transformatorul de putere de reglare a capacității de încărcare produs de noi este un transformator de distribuție de economisire a energiei de tip nou, produsul are două tipuri de capacitate nominală, principiul este că, în cazul sursei de alimentare neîntrerupte, transformatorul controlează comutatoarele de sarcină prin sistemul inteligent, își schimbă automat. capacitatea în funcție de dimensiunea sarcinii electrice.lt rezolvă problema că variația sezonieră a sarcinii rețelei de distribuție de 10 kV care provoacă pierderi mari de transformator și depășește problema că transformatorul de putere de reglare a capacității fără sarcină este reglat manual capacitatea în condiții de întrerupere pentru a cauza funcționare și întreținere dificile. .
Caracteristicile produsului
- După reglarea automată a capacității, transformatorul va funcționa într-o situație rezonabilă.
- Prin reglarea capacității, pierderea fără sarcină a transformatorului este redusă cu 50%-70%, pierderea de putere reactivă a rețelei este redusă cu mai mult de 20%, iar pierderea liniei de alimentare reactivă este redusă cu mai mult de 20%.
- Procesul de comutare de reglare a capacității este finalizat în 20 ms-40ms, ceea ce ar putea menține continuitatea sursei de alimentare la nivelul scăzut.
fabrica noastră gNEE

Ambalare și transport

testarea creatului

fotografii de expozitie

caz de vizită la client

echipe gNEE

Compania a acordat întotdeauna o mare importanță îmbunătățirii tehnologiei de producție și dezvoltării de noi produse, introducerea și adoptarea proceselor și tehnologiilor de producție pentru o lungă perioadă de timp și dezvoltării și îmbunătățirii produselor pentru a satisface cerințele dezvoltării întreprinderii. Performanța tehnică a produselor de vârf ale companiei îndeplinește cerințele standardelor GB20052-2020, GB/T{6451-2015 și GB1094.1-2013.

FAQ
1. Î: Sunteți producător?
R: Da, suntem producători. Fabrica noastră este în Anyang, provincia Henan.
2. Î: Pot obține garanția produselor?
R: Da, fiecare produs are o garanție de calitate de 2 ani conform clientului corect folosind produsele.
3.Î: Aveți vreun certificat?
A: Da. Fiecare dintre unitățile noastre are certificat 3C. Dacă aveți nevoie de orice alt certificat, vă putem ajuta să îl aplicați.
4. Î: Cum vă pot plăti?
R: Plata prin T/T și L/C este acceptabilă.
Tag-uri populare: transformator de putere s(f)sz11, China s(f)sz11 transformator de putere producători, furnizori, fabrică



